Sme online +421 252 920 579
Komplet Paríž + francúzština
Akcia

Komplet Paríž + francúzština

book
Tlačená kniha
Na sklade U Vás najskôr 26. 7. question
21,90 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Balíček na výlet do Paríža obsahuje tri knihy.  Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najvýraznejšou knihou kompletu je zážitkový sprievodca s rozkladacou mapou, ktorý ponúka to najlepšie z celého Paríža. Na cestách sa bude hodiť francúzska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna sa pobavíte nad čítaním knižky Akí sú Francúzi. Odľahčeným spôsobom približuje mentalitu Francúzov a ich životný štýl.   

 + 

 + 

Sprievodca Paříž VÍKEND s mapou
Průvodce Michelin s rozkládací mapou. Zažijte v Paříži víkend, na který se nezapomíná. Nechte se unést atmosférou míst, kudy kráčela historie. Francouzská metropole se pyšní jedinečným kulturním a architektonickým bohatstvím. Je to ale také město světel, módy, elegance a rafinovanosti. Průvodce představí to nejzajímavější. Navštivte památky a muzea, dopřejte si výlet do galerií a butiků, relaxujte na pobřeží Seiny u šálky dobré kávy a vyzkoušejte proslulou francouzskou kuchyni. V průvodci najdete desítky tipů na zajímavá místa v Paříži a okolí. Před nejznámějšími památkami vás mohou zaskočit nekonečné fronty. Poradíme vám, jak se jim vyhnout a užít si každý den v Paříži naplno. 

Slovensko-francúzska konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia francúzštiny
 vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Francúzi, sprievodca národnou povahovou Francúzov
Zábavný sprievodca francúzskou povahou. Nechajte sa inšpirovať a spoznajte ich životný štýl a zvyky. Dozviete sa, čím Francúzi žijú, ako sa bavia a prečo sú stále tak šik. Pochopíte lepšie ich národnú identitu, mentalitu, rodinné vzťahy a pracovné zvyklosti a ľahšie s nimi nadviažete kontakt. To všetko vážne, ale aj humornou formou.

Bibliografické údaje

ISBNPaříž: 978-80-7508-361-6
EANPaříž: 9788075083616
FormátPaříž: 120 x 160 mm
StránPaříž: 192
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností