Komplet Tenerife - španielčina

Komplet Tenerife - španielčina

akcia

Praktický komplet pre cestovateľov, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Vreckový sprievodca ponúkne najzaujímavejšie miesta a pamiatky z celého ostrova a mnoho praktických tipov na cesty. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť  španielska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Španieli. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Španielov.

EAN: Tenerife: 9788075084279
formát: Tenerife: 105 x 144 mm
stránky: Tenerife: 142
ISBN: Tenerife: 978-80-750-842-79
Podrobné informácie

Dovolenkový komplet pre cestovateľov na Tenerife obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Vreckový sprievodca ponúkne najzaujímavejšie miesta a pamiatky z celého ostrova a mnoho praktických tipov na cesty. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť španielska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Španieli. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Španielov.

    

 + 

 + 

Vreckový sprievodca Tenerife
Aktuální průvodce po největším z ostrovů kanárského souostroví, který se svou jedinečností může přirovnat ke Galapágám. Klima je tu příjemné po celý rok, takže vyrazit můžete kdykoliv... V knize najdete nejlákavější lokality, praktické tipy na cesty a mapku ostrova. Většina zahraničních turistů míří do megaletovisek, vyhlášených akčními zájezdovými balíčky a noční zábavou. V posledních letech je však návštěvníky stále více vyhledáván zelenější, klidnější a tradičnější sever Tenerife. Zdejší nové hotely, mnohdy ve venkovském nebo tradičním kanárském stylu, se zaměřují na návštěvníky, kteří chtějí zažít něco nového.

Slovensko-španielská konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia španielčiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Španieli, sprievodca národnou povahovou Španielov
Čas vo svojej podstate je pre nich druhoradý a nedajú dopustiť na svoje siesty. Sú prirodzene pohostinní, družní a hluční. Preto sú španielske bary a reštaurácie také rušné. Spoznajte charakter Španielov a nahliadnite do ich duše! V knižke sa dočítate o ich zvyklostiach a temperamente, aby ste im lepšie rozumeli a ľahšie nadviazali kontakt. To všetko vážne, ale aj humornou formou.