Sme online +421 252 920 579
Lexicon 7 Španielský ekonomický slovník

Lexicon 7 Španielský ekonomický slovník

book
Softvér
Okamžite na stiahnutie
69,00 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Nový španielsky ekonomický slovník, autorské dielo kolektívu Lingea. Pokrýva predovšetkým oblasť obchodu a podnikania, financií, bankovníctva a poisťovníctva, účtovníctva, marketingu a ďalších odborov súčasnej ekonomickej praxe. Veľa odborných slovných spojení vo všeobecných slovníkoch ani na internete nenájdete. Aplikácia Lexicon 7 umožňuje komfortné a rýchle prekladanie. Vďaka svojmu rozsahu a zameraniu ide o jedinečný titul a nevyhnutného pomocníka pre všetkých, ktorí pri obchodnej komunikácii, korešpondencii alebo podnikaní potrebujú španielčinu. Aplikáciu využijú aj študenti a učitelia španielčiny.

Lexicon 7 ponúka vylepšené fulltextové vyhľadávanie a súhrnný náhľad fulltextu. Môžete tak jednoducho a rýchlo vyhľadať ustálené slovné spojenia v akomkoľvek tvare kdekoľvek v slovníku (účtovná osnova, bankový prevod, bezúročná pôžička, kreditná karta, hospodársky výsledok, daň+pridaná+hodnota, …). Inteligentné vyhľadávanie si poradí aj so slovami zadanými len čiastočne (*coln*colný, bezcolný, bezcolne, colnica, colník) alebo s preklepom (infáciainflácia). Nájde aj slová, ktoré nie sú zadané v základnom tvare (pagamospagar). Odborné príznaky pri prekladoch i príkladoch vám umožnia vybrať ten najvhodnejší ekvivalent.

Praktickým bonusom je režim učenia a skúšania, vďaka ktorému si rozšírite odbornú slovnú zásobu z viacerých oblastí (trh, nákup a predaj, propagácia, výroba, účtovníctvo a fakturácia, majetok, mzdy, dane, mikroekonómia, makroekonómia, bankovníctvo, financie, cenné papiere, podnik…). Môžete si vytvárať vlastné lekcie a vkladať do slovníka vlastné heslá.

Lexicon 7 sa jednoducho ovláda a bez problémov spolupracuje s inými programami: môžete si nastaviť automatické prekladanie slova vloženého do schránky (pop-up) alebo slova pod kurzorom myši (mouse-over, platí len pre Windows). Túto funkciu aktivujete prepnutím do režimu mini (preklad slovíčka okamžite vidíte v malom okne Lexiconu). Nastaviť si môžete aj jazyk komunikácie aplikácie (slovensky, anglicky, česky, rusky, taliansky alebo španielsky). V príslušnom jazyku sa zobrazuje aj pomocník.

Lexicon 7 možno používať na operačných systémoch Windows, macOS a Linux. Slovník je dostupný ako ESD licencia (bez CD). Stiahnite si ho z našich stránok, je nutné sa zaregistrovať. Ide o plnú 30-dňovú verziu, ktorú si môžete nezáväzne vyskúšať. Po zakúpení získate produktový kľúč, pomocou ktorého slovník aktivujete natrvalo.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-7508-576-4
EAN9788075085764
Formátdownload, časovo neobmedzená licencia pre 2 zariadenia
Vydanie2019, možnosť upgrade
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností