Komplet nemčina ZŠ: školský slovník, školský hovorník, gramatika

Komplet nemčina ZŠ: školský slovník, školský hovorník, gramatika

Zvýhodnený balík troch nemeckých titulov pre začiatočníkov a mierne pokročilých žiakov na ZŠ. Obsahuje školský slovník so základnou slovnou zásobou, konverzačnú príručku s výslovnosťou a prehľad gramatiky. Všetky knihy sú veľmi prehľadné aj vďaka viacfarebnej tlači. Pozrite sa na ukážky!

Podrobné informácie

Komplet pre žiakov ZŠ za zvýhodnenú cenu. Balíček obsahuje tri knihy.

Školský slovník bol vytvorený špeciálne pre potreby žiakov základných škôl. Heslá sú starostlivo vybrané a prehľadne spracované tak, aby sa deťom s knihou dobre pracovalo. K tomu prispieva aj výrazná dvojfarebná tlač a väčšie písmo. Bonusom navyše je stručný prehľad gramatiky a obrázkový slovník. Rozsah 396 strán.

Školský hovorník v sebe spája výhody slovníka a konverzácie. Ide o slovník nemeckých viet s výslovnosťou. Obsahuje abecedne zoradené slová, pre každú bežne používanú vetu obsahujúcu dané kľúčové slovo. Často ide o obraty a frázy, ktoré nemožno doslovne preložiť. Hovorník pomôže žiakom získať väčšiu pohotovosť vo vyjadrovaní. Rozsah 224 strán.

Gramatika nemčiny poskytuje vysvetlenia na základe jednoduchých poučiek a praktických príkladov. Našou snahou bolo jednotlivé gramatické javy priblížiť čitateľom prehľadne a čitateľne. Výklad dopĺňajú príkladné vety zo súčasného jazyka, tabuľky a rôzne zaujímavosti. Rozsah 176 strán.