Školské multilicencie STUDY

pocitac-mobil-slovniky-lingea-offline-online.jpg (785 KB)

Pokračujte s on-line výučbou cudzích jazykov efektívnejšie. Používajte on-line slovníky, gramatiky, konverzácie a ostaté prémiové materiály v rámci multilicencie STUDY pre celú školu. Na stránkach slovniky.lingea.sk nájdete slovníky a ďalšie materiály na výučbu cudzích jazykov. Využijete ich pre začiatočníkov aj pokročilejších žiakov. 

Čo je školská multilicencia STUDY a ako ju získať?
 Školská multilicencia umožňuje všetkým učiteľom aj žiakom školy neobmedzený online prístup k slovníkom a ďalším materiálom pre angličtinu, nemčinu, ruštinu, francúzštinu, španielčinu alebo taliančinu. Určite oceníte nahranú vzorovú výslovnosť slovíčok. Využívať túto licenciu je možné na školských aj domácich počítačoch a taktiež na mobilných zariadeniach učiteľov a žiakov pripojených na internet.

Multilicenciu STUDY môžete objednať prostredníctvom emailu skoly@lingea.sk alebo telefonicky na čísle 02/52 92 0579.

Koľko stojí ročná školská multilicencia STUDY?
 Cena multilicencie sa odvíja podľa veľkosti školy a počtu jazykov, ktoré budete využívať.
Objednaním viac jazykov ušetríte, každý ďalší ponúkame len za polovicu.

Veľkosť školy Cena za 1. jazyk Cena za 2. jazyk Cena za 3. jazyk
Do 100 žiakov 120 € 60 € 180 €
Do 200 žiakov 170 € 85 € 255 €
Nad 200 žiakov 200 € 100 € 300 €Ak sa cena rozpočíta na žiaka, zistíte, že ide o veľmi malé čiastky. Napríklad pri škole s 200 žiakmi vychádza ročný poplatok na 1 žiaka 0,85 € za jeden jazyk alebo 1,28 € za dva jazyky. 

Radi Vám sprístupníme plnú skúšobnú verziu pre jeden vybraný jazyk na 14 dní, napíšte nám na skoly@lingea.sk ! Budete tak mať možnosť si všetko podrobne pozrieť a nezáväzne vyskúšať. Je to veľmi jednoduché, netreba nič inštalovať, všetko prebieha online, po prihlásení k účtu na slovniky.lingea.sk. Jedinou podmienkou je teda pripojenie na internet.

Čo všetko multilicencia Study obsahuje?

Základnou časťou je aktuálny obojstranný slovník s rozsahom cca 70 000 hesiel. Ovládanie je veľmi jednoduché, všetky časti hesla sú „klikacie“. Určite oceníte nahovorenú výslovnosť aj gramatické informácie, najmä interaktívne tabuľky skloňovania a časovania. Pre výučbu sú užitočné aj ďalšie funkcie: Učenie a skúšanie slovíčok, zobrazenie synoným, antoným, odvodených slov alebo tematických okruhov.

Ďalej máte v rámci multilicencie STUDY k dispozícii tieto materiály:
Hovorník: Slovník viet členený podľa kľúčových slov ponúka bežné obraty pre každodennú komunikáciu. Knižná verzia TU.
Slovník používania slov: Upozorňuje na zaujímavosti, výnimky a slová, ktoré sa žiakom často pletú alebo ich vo vetách chybne používajú.
Slang: Bežne používaný rečový jazyk a slang mladých, s ktorým sa stretnete pri pobyte v zahraničí, vo filmoch alebo na internete. Knižná verzia TU.
Gramatika: Zrozumiteľne podané kapitoly hovorkyne dopĺňajú tabuľky a príklady. Knižná verzia TU.
Konverzácia: Klasické konverzačné okruhy a slovná zásoba pre desiatky situácií (pozdravy, čas, stravovanie, počasie, športy, bývanie, rodina …). Knižná verzia TU.
Témy, precvičovanie slovíčok: Funkciu možno využívať v slovenčine aj v cudzom jazyku, ponúka aj vyhodnotenie úspešnosti.

Ako využívať jednotlivé časti multilicencie Study?


Na stránke slovniky.lingea.sk si vyberte svoj jazyk a môžete hneď začať prekladať. Preklad slova sa automaticky vyhľadáva v oboch jazykových smeroch slovníka, v hovorníku, v slovníku použitia slov a v slovníku slangu. Výsledky nájdete u príslušných ikon v stĺpci pod zadávacím políčkom. Tabuľky skloňovania a časovania cudzích slov zobrazíte kliknutím na zelený trojuholník za heslovým slovom. Ostatné materiály (gramatiku, konverzáciu, témy a precvičovanie slovíčok) si zobrazíte v hornom rozbalovacom menu.

online slovníky.png (440 KB)