Akí sú? Japonci, Gréci, ...

V novembri sme vám predstavili akí sú Taliani, Francúzi, Izraelčania aj Američania. Nenechali sme vás čakať dlho a na konci mája prichádzame s ďalšími 8 publikáciami našich sprievodcov národnou povahou. Ukážeme vám Akí sú Angličania, Česi, Japonci, Škóti, Rusi, Gréci, Nóri a Španieli. Bude to kultúrne pestrá jazda za poznaním ich typických čŕt.

Všetci sme nejakí – to je pravda! No každý národ je niečím iný. Náš sprievodca národnou povahou vám predstaví rôzne zákutia našich kultúrnych rozdielov. Ukáže vám charakteristiku, temperament aj zaujímavé zvyklosti každej z nich. Možno sa naučíte aj niekoľko národných vtipov a pochopíte ich humor.

Jedno je jasné – nemusíme sa brať príliš vážne. A naše knihy to veľmi dobre vedia a ovládajú. Všetky detaily vám opíšu stručne a jasne, s príjemnou dávkou humoru. Národnými kultúrami vás prevedia hravo, humore a hlavne s nadhľadom, ktorý je kľúčový na jednoduché pochopenie rôznych národností.

Publikácie sú vhodné pre kohokoľvek, koho daná kultúra zaujíma alebo fascinuje. Taktiež ako darček pre niekoho, kto je s konkrétnou národnosťou v kontakte, na lepšie porozumenie a jednoduchšiu komunikáciu. Sme presvedčení, že tieto publikácie vedia pomôcť aj pri učení cudzieho jazyka, ktorý je dôležitou súčasťou každej kultúry.