Spoznajte povahy rôznych národov!

Tento rok sme pre vás pripravili úplne nový rad sprievodcov. Po publikáciách venovaných zahraničnej zážitkovej turistike, aktívnemu oddychu i spoznávaniu pamiatok sme sa zamerali na obyvateľov a ich zvyklosti. Radi predstavujeme prvé štyri tituly sprievodca povahou Talianov, Izraelčanov Američanov a Francúzov. Každý z autorov vytvoril jedinečný portrét svojho národa a svojej krajiny, vážne aj humorne. Zoznámte sa so všetkými a objavte zaujímavé kultúrne aj povahové rozdiely. :)

Sprievodca ponúka svieži a osobitný spôsob, ako nahliadnuť do hlbín ľudskej duše jednotlivých národov. Spoznáte ich povahu a mentalitu, dočítate sa o ich zvykoch, zásadách, charaktere a temperamente. Zistíte, čo je pre nich dôležité, čím žijú a ako sami na seba pozerajú. Knihy sa prevažne nevážne venujú tiež stolovaniu, kultúre, rodine i škole, predstavujú náhľad do cudzieho jazyka i špecifický humor. Niektorým pasážam sa určite zasmejete, iné vás možno prekvapia a možno aj prinútia k zamysleniu.

Sprievodcov národnou povahou ocenia všetci, ktorí chcú pochopiť tradície a zvyky cudzincov. Hodiť sa budú aj všetkým, ktorí s týmito ľuďmi komunikujú obchodne a chcú sa pripraviť na bezproblémové stretnutie. A určite zaujmú milovníkov pestrosti a rozmanitosti jazykov, kultúr a nášho sveta vôbec.

Akí sú? Američania Akí sú? Francúzi Akí sú? Izraelčania Akí sú? Taliani