Komplet španielčina SŠ: šikovný slovník, hovorník, gramatika

Komplet španielčina SŠ: šikovný slovník, hovorník, gramatika

Komplet za zvýhodnenú cenu vhodný pre stredoškolákov. Obsahuje slovník stredného rozsahu, príručku na zlepšenie konverzačných schopností a gramatiku. Zlepšite sa v španielčine ešte tento rok!

Podrobné informácie

Komplet pre stredoškolákov za zvýhodnenú cenu. Balíček obsahuje tri knihy.

šikovný slovníkŠpanielsky šikovný slovník ponúka bežne používanú slovnú zásobu zo spisovného a hovorového jazyka, prehľad gramatiky a konverzačnú prílohu s množstvom tém zameraných na školské prostredie a maturitu. Spestrením sú praktické poznámky o použití španielskych slov. Heslá sú starostlivo vybrané a prehľadne spracované tak, aby sa užívateľom s knihou dobre pracovalo. K tomu prispieva aj výrazná dvojfarebná tlač. Ak hľadáte pre svoje deti šikovného pomocníka na hodiny španielčiny, šikovný slovník je určite tá pravá voľba. Rozsah 703 strán.

gramatika Gramatika španielčiny vysvetľuje javy hovoreného slova na základe jednoduchých poučiek a tabuliek. Nájdete tu príklady zo súčasného jazyka i rôzne zaujímavosti. Nechýba zoznam nepravidelných slovies. Gramatika predstavuje užitočného pomocníka na hodiny španielčiny, prípravu na maturitu alebo k iným jazykovým skúškam. Rozsah 159 strán.

190822-161601.png (499 KB)Španielsky hovorník je moderná originálna konverzačná príručka. Je to slovník španielskych viet. Obsahuje abecedne zoradené slová, v každom hesle nájdete množstvo praktických viet obsahujúcich dané kľúčové slovo. Príkladové vety, frázy a idiomy sme čerpali zo súčasnej spisovnej a hovorovej španielčiny. Spestrením sú zaujímavosti v rámčekoch. Rozviažte si jazyk! Rozsah 592 strán.