Komplet angličtina SŠ: šikovný slovník, hovorník, gramatika

Komplet angličtina SŠ: šikovný slovník, hovorník, gramatika

Komplet za zvýhodnenú cenu vhodný pre stredoškolákov. Obsahuje slovník stredného rozsahu, príručku na zlepšenie konverzačných schopností a gramatiku. Zlepšite sa v angličtine ešte tento rok!

Podrobné informácie

Komplet pre stredoškolákov za zvýhodnenú cenu. Balíček obsahuje tri knihy.

šikovný slovníkAnglický šikovný slovník ponúka bežne používanú slovnú zásobu zo spisovného a hovorového jazyka, prehľad gramatiky a konverzačnú prílohu s množstvom tém zameraných na školské prostredie a maturitu. Spestrením sú praktické poznámky o použití anglických slov. Heslá sú starostlivo vybrané a prehľadne spracované tak, aby sa užívateľom s knihou dobre pracovalo. K tomu prispieva aj výrazná dvojfarebná tlač. Ak hľadáte pre svoje deti šikovného pomocníka na hodiny angličtiny, šikovný slovník je určite tá pravá voľba. Rozsah 752 strán.

gramatika Gramatika angličtiny vysvetľuje javy hovoreného slova na základe jednoduchých poučiek a tabuliek. Nájdete tu príklady zo súčasného jazyka i rôzne zaujímavosti. Nechýba prehľad rozdielov medzi britskou a americkou angličtinou a zoznam nepravidelných slovies. Gramatika predstavuje užitočného pomocníka na hodiny angličtiny, prípravu na maturitu alebo k iným jazykovým skúškam. Rozsah 176 strán.

190822-161601.png (499 KB) Anglický hovorník je moderná originálna konverzačná príručka. Je to slovník anglických viet. Obsahuje abecedne zoradené slová, v každom hesle nájdete množstvo praktických viet obsahujúcich dané kľúčové slovo. Príkladové vety, frázy a idiomy sme čerpali zo súčasnej spisovnej a hovorovej angličtiny. Spestrením sú zaujímavosti v rámčekoch. Rozviažte si jazyk! Rozsah 624 strán.