Komplet Toskánsko + taliančina

Komplet Toskánsko + taliančina

akcia

Praktický komplet pre cestovateľov, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Komplet obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou, ktorý ponúka to najlepšie z celého Toskánska. Na cestách sa bude hodiť aj talianska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Taliani. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Talianov.

EAN: Toskánsko: 9788075084682
formát: Toskánsko: 120 x 160 mm
stránky: Toskánsko: 160
ISBN: Toskánsko: 978-8075-084-68-2
Podrobné informácie

Dovolenkový komplet na dovolenku do Toskánska obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Zrejme najvýraznejšou knihou kompletu je zážitkový sprievodca s rozkladacou mapou, ktorý ponúka to najlepšie z celého Toskánska. Na cestách sa bude hodiť talianska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna sa pobavíte nad čítaním knižky Akí sú Taliani. Odľahčeným spôsobom približuje mentalitu Talianov a ich životný štýl.   

 + 

 + 

Sprievodca Toskánsko VÍKEND s mapou
Zelený průvodce za romantikou vám pomůže naplánovat dovolenou snů. Představte si kopce osázené vinicemi, řady cypřišů, středověké vesničky, hrdě vyhlížející města, jemné světlo... Průvodce nabízí výběr nejkrásnějších míst a zážitků. Popisuje města Florencie, Lucca, Pisa, San Gimignano, Volterra, Siena, Chianti, Pienza, Maremma a Arezzo. Na stránkách průvodce najdete mapky měst Florencie (plus okolí Piazza del Duomo), Lucca, Pisa, Siena a Chianti a silniční mapu Toskánska. Zažijte neopakovatelné prázdniny pod toskánským sluncem!

Slovensko-talianska konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia taliančiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Taliani, sprievodca národnou povahovou Talianov
Zábavný sprievodca povahou Talianov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Dozviete sa, ako sa Taliani bavia, ako pracujú, ako funguje talianska rodina a spoločnosť. Pochopíte lepšie korene talianskeho šarmu, temperamentu, lásky k hudbe a ku všetkému krásnemu. Taliani sú úžasní herci a ich život často pripomína jedno veľké predstavenie. Nechajte sa inšpirovať a spoznávajte taliansku dušu. To všetko vážne, ale aj humornou formou.