Sme online +421 252 920 579
Lexicon 7 Anglický lekársky slovník

Lexicon 7 Anglický lekársky slovník

book
Softvér
Okamžite na stiahnutie
59,00 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Nový obojstranný lekársky slovník Lingea Lexicon 7 prináša aktuálnu overenú terminológiu zo všetkých odborov lekárskej vedy i praxe so zameraním na ustálené slovné spojenia (choroby, diagnostika, liečba, anatómia atď.). Do novej verzie sme doplnili viac než 5 000 nových hesiel a 12 000 prekladov. Inovácie sa dočkala aj samotná aplikácia  Lexicon 7. Slovník je dostupný ako ESD licencia, to znamená, že si ho stiahnete z našich stránok. Slovník môžete vyskúšať na jeden mesiac zadarmo, je nutné sa zaregistrovať. Lexicon 7 možno používať na operačných systémoch Windows, macOS a Linux.

Aplikácia Lexicon 7 umožňuje rýchle a pohodlné vyhľadávanie slov a slovných spojení. Slová možno vyhľadávať v akomkoľvek tvare kdekoľvek v slovníku bez nutnosti prepínania medzi jednotlivými jazykmi. Do slovníka si môžete zapisovať poznámky k heslám alebo aj vkladať  vlastné heslá. Jednoducho sa ovláda a spolupracuje s inými programami. V rámci nastavenia parametrov aplikácie si môžete nastaviť automatické prekladanie slova vloženého do schránky (pop-up) alebo slova pod kurzorom myši (mouse-over, platí len pre Windows). Túto funkciu aktivujete prepnutím do režimu mini (preklad slovíčka okamžite vidíte v malom okne Lexiconu). Nastaviť si môžete aj jazyk komunikácie aplikácie (slovensky, anglicky, česky, rusky, taliansky alebo španielsky). V príslušnom jazyku sa zobrazuje tiež aj pomocník.

Praktickou vzdelávacou pomôckou je 17 tematických skupín v režime učenia a skúšania slovíčok. Ide o oblasť anatómie (hlava, telo, orgány, kosti, svaly, tkanivá, krv…), liečby (príznaky, choroby, zranenia, postupy, lieky) a zdravotníctva (nemocnice, personál, výbava, odbory). Tieto okruhy sú k dispozícii na anglickej i slovenskej strane.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-7508-555-9
EAN9788075085559
Formátdownload, časovo neobmedzená licencia pre 2 zariadenia
Vydanie2019, možnosť upgrade
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností