Lexicon 7 Anglický slovník Platinum + ekonomický + technický

Lexicon 7 Anglický slovník Platinum + ekonomický + technický

Zvýhodnený komplet anglických slovníkov obsahuje najrozsiahlejší súčasný slovník Platinum a dva odborné slovníky, ekonomický a technický. Po inštalácii sa slovníky ovládajú pohodlne v jednotnom rozhraní. Odporúča sa pre náročných používateľov a prekladateľov. Tieto autorské diela kolektívu Lingea prináša aktualizované a výrazne rozšírené dáta. Inovácie sa dočkala aj samotná aplikácia Lexicon 7, ktorá umožňuje pohodlné a rýchle preklady. Slovníky sú dostupné ako ESD licencie. Stiahnite si ich z našich stránok a všetko vyskúšajte! Podrobné informácie nájdete nižšie.

edícia: 2019, možnosť upgrade
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
formát: download, časovo neobmedzená licencia pre 2 zariadenia
Obsah
  • Platinum: 237 000 hesiel, 371 000 významov, 183 000 idiómov, príkladov a fráz, 946 000 prekladov.
  • Ekonomický: 25 000 hesiel, 94 900 slovných spojení, 182 000 prekladov
  • Technický: 45 900 hesiel, 83 200 slovných spojení, 176 900 prekladov
Vlastnosti
  • Aktuálna a rozsiahla slovná zásoba, možnosť vkladania vlastných hesiel do užívateľského slovníka
  • Značné možnosti nastavenia aplikácie: farba, písmo, jazyk komunikácie vrátane celej nápovedy, vyhľadávania a zobrazenia hesiel
  • Široké možnosti vyhľadávania: v ľubovoľnom tvare, zadané čiastočne alebo s preklepom, podľa výslovnosti, kdekoľvek vnútri hesiel
  • Výučbové funkcie: nahovorená výslovnosť, tabuľky tvarosloví, synonyma, témy, učenie slovíčok, gramatika
  • Funkcia pop-up: preberanie slov zo schránky, funkcia mouse-over: preklad slov pod kurzorom myši (OS Windows)
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Zvýhodnený komplet anglických slovníkov obsahuje najrozsiahlejší súčasný slovník Platinum a dva odborné slovníky, ekonomický a technický. Po inštalácii sa slovníky ovládajú pohodlne v jednotnom rozhraní. Lexicony bežia vo všetkých bežných operačných systémoch. Odporúča sa pre náročných používateľov a prekladateľov. 

Tieto autorské diela kolektívu Lingea prináša aktualizované a výrazne rozšírené dáta. Slovník Platinum predstavuje najväčší slovník súčasnej angličtiny. Vo svojej novej verzii obsahuje najnovšie výrazy, ktoré do angličtiny prenikli v posledných rokoch. Aj odborné slovníky sú oproti predchádzajúcim verziám aktualizované a doplnené. Inovácie sa dočkala aj samotná aplikácia Lexicon 7, ktorá umožňuje pohodlné a rýchle preklady. Slovníky sú dostupné ako ESD licencie (bez CD). Stiahnite si ich po registrácii z našich stránok a všetko si nezáväzne vyskúšajte! Máte 30 dní na testovanie celých verzií. 

Alebo si prečítajte podrobnosti o jednotlivých slovníkoch. Stačí kliknúť na príslušnú obálku. 

Platinum      ekonomický      technický