Lexicon 7 Ruský ekonomický slovník

Lexicon 7 Ruský ekonomický slovník

Zcela nový ruský ekonomický slovník, autorské dílo kolektivu Lingea. Obsažená terminologie pokrývá především oblasti obchodu a podnikání, financí, bankovnictví a pojišťovnictví, účetnictví, marketingu a dalších oborů současné ekonomické praxe. Mnoho odborných slovních spojení ve všeobecných slovnících ani na internetu nenajdete. Aplikace Lexicon 7 umožňuje komfortní a rychlé překládání. Aktuálnost a zaměření slovníku z něj činí zcela ojedinělý titul. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD). Stáhněte si 30denní verzi z našich stránek a slovník si vyzkoušejte! Podrobnosti níže.

ISBN: 978-80-7508-572-6
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux;
EAN: 9788075085726
formát: download, časovo neobmedzená licencia pre 2 zariadenia
edícia: 2019, možnosť upgrade
Obsah
  • 59 100 hesel, 64 000 významů, 61 000 slovních spojení, 180 000 překladů, 18 tematických skupin v režimu učení a zkoušení
Vlastnosti
  • Aktuální a rozsáhlá slovní zásoba z oblasti obchodu a podnikání, účetnictví, financí, bankovnictví a pojišťovnictví, marketingu,...
  • Možnost vkládání vlastních hesel do uživatelského slovníku
  • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy, vyhledávání a zobrazení hesel
  • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, kdekoli uvnitř hesel
  • Témata z oblasti ekonomiky (obchod, účetnictví, ekonomie) s možností učení a zkoušení slovíček
  • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Nový ruský ekonomický slovník, autorské dielo kolektívu Lingea. Pokrýva predovšetkým oblasť obchodu a podnikania, financií, bankovníctva a poisťovníctva, účtovníctva, marketingu a ďalších odborov súčasnej ekonomickej praxe. Veľa odborných slovných spojení vo všeobecných slovníkoch ani na internete nenájdete. Aplikácia Lexicon 7 umožňuje komfortné a rýchle prekladanie. Vďaka svojmu rozsahu a zameraniu ide o jedinečný titul a nevyhnutného pomocníka pre všetkých, ktorí pri obchodnej komunikácii, korešpondencii alebo podnikaní potrebujú ruštinu. Aplikáciu využijú aj študenti a učitelia ruštiny.

Lexicon 7 ponúka vylepšené fulltextové vyhľadávanie a súhrnný náhľad fulltextu. Môžete tak jednoducho a rýchlo vyhľadať ustálené slovné spojenia v akomkoľvek tvare kdekoľvek v slovníku (účtovná osnova, bankový prevod, bezúročná pôžička, kreditná karta, hospodársky výsledok, daň+pridaná+hodnota, …). Inteligentné vyhľadávanie si poradí aj so slovami zadanými len čiastočne (*coln*colný, bezcolný, bezcolne, colnica, colník; *евро*) alebo s preklepom (infáciainflácia). Nájde aj slová, ktoré nie sú zadané v základnom tvare (акцииакция). Odborné príznaky pri prekladoch i príkladoch vám umožnia vybrať ten najvhodnejší ekvivalent. Do slovníka si tiež môžete vložiť vlastné heslá.

Praktickým bonusom je režim učenia a skúšania, vďaka ktorému si rozšírite odbornú slovnú zásobu z viacerých oblastí (trh, nákup a predaj, propagácia, výroba, účtovníctvo a fakturácia, majetok, mzdy, dane, mikroekonómia, makroekonómia, bankovníctvo, financie, cenné papiere, podnik…). Môžete si vytvárať vlastné lekcie.

Lexicon 7 sa jednoducho ovláda a bez problémov spolupracuje s inými programami: môžete si nastaviť automatické prekladanie slova vloženého do schránky (pop-up) alebo slova pod kurzorom myši (mouse-over, platí len pre Windows). Túto funkciu aktivujete prepnutím do režimu mini (preklad slovíčka okamžite vidíte v malom okne Lexiconu). Nastaviť si môžete aj jazyk komunikácie aplikácie (slovensky, anglicky, česky, rusky, taliansky alebo španielsky). V príslušnom jazyku sa zobrazuje aj pomocník.

Lexicon 7 možno používať na operačných systémoch Windows, macOS a Linux. Slovník je dostupný ako ESD licencia (bez CD). Stiahnite si ho z našich stránok, je nutné sa zaregistrovať. Ide o plnú 30-dňovú verziu, ktorú si môžete nezáväzne vyskúšať. Po zakúpení získate produktový kľúč, pomocou ktorého slovník aktivujete natrvalo.